Necla Masaj Salonu

Bursa Necla Masaj Salonu
Merhaba ben Necla. 32 yaşında, kızıl ve 56 kilo olan bakımlı bir kadınım, 170cm boy var. Bu nedenle fiziğim hafif balık etli ama güzeldir. Ben uzun – kızıl, dalgalı saçlarımla ve yeşil gözlerimle de erkeklerimi etkilerim. Görüşmelerimi bende yaşarım ama evim tam manasıyla masaj salonu gibidir. Masözlüğü alemdeki birçok kadında olduğu gibi sahte, çakma olan bir durum olarak bulamazsınız bende, profesyonelcedir.
Kaliteli geceleri sohbetle alakalı da değerlendiririm. Tam gece zaman geçiririm istanbul escort ve grup sekslere hayır demem ama bu durumda tabii ki masajla alakalı çok da bir şey olmaz ama olsun. O zaman eğlenecek başka şeyler buluruz! Hem zaten bende grup sekslere özel de bir sürü deneyim var.
Grup sekslerden bahsetmişken eğer çiftlerle de zaman geçirebilirim, demezsem olmaz. Seksi korunarak, temiz yaşamaya özen gösteririm ama gerçekten de sevişirim ve açık fetişlerle alakalı fikirlerim. Bu nedenle sizi en gerçek anlamlarda memnun edebilirim. Bence bu durumu seversiniz. E o zaman hadi arayın da tanışalım.

Yorum yapın