Kaynanamı istemeden siktim

Kaynanamı istemeden siktim

Yeni evli 22 yaşındayım. Kaynanam artık ancak halen kaya benzeri. Hiç tek süre onu sikmek benzeri tek vaziyet içerisinde değildim ama uyku sersemliğim nelere gerek oluyor ihtimal dahi edemezsiniz. İstemeye istemeye kaynanamı tek harika siktim. Oda bundan hoşnutki baya tek eğlendi. Hasret kaldığı doyumsuz anları ona yaşattım.

sonra elimi göğüslerine attım benim yarrağı da götünün arasına yerleştirdim ama göğüsler belli bir süre elime kocaman geldi ben karım sandım. ardından sikimi amcığa sürte sürte amı sulandırdım baktım tık yok ardından ağır ağır amcığın içerisine girdim. yeniden ses yok uyuyor ardından bi kökledim ıhh ıhhh dedi… hadii hadiiiii herif sik beni diye fısıldadı, ardından bi baktım ki ses bizim hatunun sesi değil..tam sikimi amcıktan çıkarırken kaynana da eliyle tutmazmı ben anında boşaldım ve anlayacak diye dışarı kaçtım. ve sabaha civarı salonda uyudum.

Sabah oluyor ben uyuyo numarası yaptım kaynana salona geldi üzerimi örter benzeri inşa ederek sikime dokundu. bana baktı baktı ve bizzat kendine keşke uyanmasaydım ne tatlıydı dedi… ardından kahvatı hazırlamış her birimiz sofraya oturduk bana ne türlü damat huzurlu ettin mi gece harika uyudunmu diye konuştu ben de evet kadın çok güzeldi dedim. Kaynana da kızım ben bu gece (ben de söyleyecek sandım ödüm koptu çok harika rüyalar gördüm.. tam bulutların üstünde uçuyordum kii uyandım..keşke uyanmasaydım diye bizzat kendime çok kızdım diye konuştu. Kaynanam ve kayınbaba 10 gün ardından torunumu özledim diye bize geldi, akşam yiyecek yedik hoş sohbetten ardından hanım baba geç oluyor bu gün bizde kalın diye konuştu, kayınbaba gidelim diye ısrar etti, ben de ne olacak burada sizin eviniz sayılır kalın dedim kaynana gözümün içerisine baktı, gözlerinin içi güldü neyse herif kalalım da erken burdan hastaneye gideriz diye konuştu, Hanım geç oluyor ben yoruldum yatalım diye konuştu, yattık, benim aklım kaynanada meydana geldiği için uyku tutmadı gece 2-3 gibi

WC ye gitme uydurma sebebiyle sessizce kalktım hiç gürültü yapmadan Kaynanamın da kocasının yakınında yatmayacağını ihtimal ederek Genç Odasının kapısı açık içeri baktım Kaynana kızın yanına yatmış, götünüde yorgandan dışarı çıkararak arkasını dönmüş yatıyo, yavaşca içeri daldım elimi usul usul kaynanamın götünün üstünde gezindirdim, hiç oralı olmadı ardından hafif hafif pijamasını aşağıya gerçek indirdim baktım ki içerisinde yabancı kilot falan yok, korkarak belli bir süre ek olarak indirdim kaynanamın bembeyaz kar benzeri amı götü önümdeydi, elimle ağır ağır okşamaya başladım, parmaklarımı ağzımla ıslatarak amının dudaklarına parmaklarımla gezinti yaptım un da soluk alışları değişti, amı iyice sulandı, ben anında pijamadan koca yarrağımı çıkardım bu gibi saklı kaçamak olunca da yarrak devleşiyo, yavaşca amcığın içerisine usul usul daldım Kaynana halen uyuyo numarası yapıyo, ben siktikce hızlandım, giderek köküne civarı geçirdim çoğalış kendimden geçtim uyanırsa da umrumda değildi, uyanmadı ama inlemeye başladı, ardından ek olarak çabuk ek olarak çabuk diye fısıldadı, çok harika sik beni geçir köküne civarı diye fısıldarken benimki içerisine tek fışkırdı anlatamam. ardından odadan çıktım kaynana halen uyuyordu. Kaynanam kahvaltıda hiç tek birşey olmamış benzeri günaydın damat diye konuştu yanıma oturdu, ardından kızına ay bu gece öyle harika uyudum, öyle harika rüyalar gördüm ki anlatamam, biri beni uçurdu adeta deyince her birimiz gülüştük.

Yorum yapın